AGNUS i klip „Całuj mnie gdzie tylko chcesz”

AGNUS Agnieszka Dondalska 2
 

14 sierpnia na kanale Agnieszki Dondalskiej w YouTube ukazał się teledysk AGNUS do piosenki pt. „Całuj mnie gdzie tylko chcesz”.

Agnieszka Dondalska, czyli AGNUS, to wokalistka z regionu Włocławka. W 2012 roku AGNUS nawiązała współpracę z Robertem Biaduniem, kompozytorem, aranżerem i autorem tekstów, czego efektem były pierwsze wspólne autorskie kolędy, tj. „Lulaj dziecino mała” czy „Betlejemska miłość”. Kolendy kolędami, ale to właśnie takie utwory, jak „Bo miłość ma swój rytm”, znalazły szczególne zainteresowanie wśród słuchaczy. Klip do tego utworu pojawił się 1 marca 2013 roku. Kolejnym, drugim autorskim utworem AGNUS była piosenka „Moja pierwsza miłość” z kwietnia tego roku. Maj, kolejny pracowity miesiąc, przyniósł nam od pani Agnieszki piosenkę i klip „Serce matki wszystko przebaczy”. Czerwiec to miesiąc utworu „Trzeba mieć takie miejsce na ziemi”. W lipcu artystka podjęła współpracę z cygańskim muzykiem Don Vasylem Juniorem, czego efektem była wspólna piosenka „Nie zapomnisz mnie”, która powstała z okazji XVII Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Kultury Romów 2013.

Ostatni utwór od AGNUS przyniósł nam sierpień. Jak pisałem, teledysk pojawił się na portalu YouTube 14 sierpnia 2013 roku. Muzykę i słowa napisał Robert Biaduń. Montażem klipu zajęła się Izabela Górska. W materiale wideo gościnnie wystąpił Paweł Sobota.

Źródło: http://bit.ly/14YTw7y

Kadry z klipu AGNUS do utworu „Całuj mnie gdzie tylko chcesz”

Źródło: http://bit.ly/14YTw7y

Choć utwór jest w stylu country, od początku przykuwa charakterystyczny wokal AGNUS. Piosenka opowiada o miłości, tej dosłownej, grze pocałunków, zachęcie dla partnera, zabawie, wystawianiu się na pocałunki i unikaniu ich. Jest to motyw charakterystyczny dla kochanków. Ich cielesny dyskurs jest dawaniem i odmawianiem dostępu, wystawianiem na widok i zakrywaniem, odsłanianiem się i chowaniem. I tak chyba należy interpretować te słowa. Kobieta nigdy nie jest dana w bezpośredniości, ale zawsze do niej droga jest kręta i pełna niespodzianek. Nawet wtedy, gdy zapewnia ona, że tak nie jest. Jednak, dla tych, co poznali arkana miłości, nie jest tajemnicą, że pocałunki to droga jedyna.

Zobaczcie po tym nonszalanckim wstępie Pana Coco Jamboo klip AGNUS do utworu „Całuj mnie gdzie tylko chcesz”. I na koniec pamiętajcie – śpieszyć się to grzech!


Źródło: http://bit.ly/14YTw7y

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>