AGNUS i klip „Bo miłość ma swój rytm”

idp opiniotworczy
 

Nie tak dawno pisałem o nowym teledysku BOBI’ego, który zaprezentował klip „Zimne noce”, teraz chciałbym przedstawić Wam klip wokalistki o pseudonimie AGNUS pt. „Bo miłość ma swój rytm”.

Ale może wpierw trochę historii. Pod pseudonimem artystycznym AGNUS kryje się Agnieszka Dondalska, pasjonatka muzyki, która jest wokalistką, gitarzystką, pedagogiem i muzykiem z wykształcenia. Dokładnie 18 września 2009 roku ukazała się pierwsza, solowa płyta Agnieszki, która nosi nazwę „Muzyka moje ma imię”.

W 2012 roku AGNUS mogła pochwalić się nowym zwrotem w karierze, którym była współpraca z Robertem Biaduniem, kompozytorem, aranżerem i autorem wielu tekstów do jej piosenek. Współpraca zaowocowała nagraniem pierwszych autorskich kolęd, do jakich również powstały teledyski.

Kolejne piosenki wokalistki pojawią się wkrótce, ale mogę zdradzić Wam już teraz, że teksty do nich napisali m.in. Ryszard Ulicki, który ma na swoim koncie już około 800 tekstów, z których najbardziej znane, to: „Kolorowe jarmarki”, „Świat nie wierzy łzom”, Anna Florkiewicz, która była wokalistką formacji BUENOS ARES, czy Robert Biaduń.


Obecnie AGNUS pracuje nad kolejnym klipem do piosenki pt. „Moja pierwsza miłość”.

Zobaczcie teledysk do piosenki o tytule „Bo miłość ma swój rytm”, do której słowa napisała Agnieszka, zaś muzykę skomponował Robert Biaduń. To bardzo ładna propozycja:

Źródło: http://www.youtube.com/user/WydawnictwoESKA?feature=watch

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>