AFTER PARTY ogłasza mobilizację

Źródło: http://www.facebook.com/lAfterParty/photos_stream
 

Bardzo dynamicznie rozwijająca się formacja AFTER PARTY, w której liderem jest Patryk, ostatnimi czasy może pochwalić się jeszcze większą aktywnością.

4 czerwca na fan-page’u w portalu Facebook grupa ogłosiła, że w Wydawnictwie Muzycznym Folk trwa tłoczenie płyty, której promującym utworem jest „Tylko Ona Jedyna”.

Dzień później na Facebooku pojawiła się piosenka z tejże płyty pt. „To już jest koniec”.

Na 19 lipca przewidziana jest premiera klipu do piosenki pt. „Gotuję cały się”. Na wizji ma być słonecznie i wakacyjnie, i z pewnością w teledysku znajdziemy morze, jacht i, co najważniejsze, gorące dziewczyny.


19 czerwca pojawiła się informacja od zespołu AFTER PARTY, że płyta „Tylko Ona Jedyna” będzie kosztowała 20 PLN. Dla klientów, którzy zdecydują się kupić płytę od zespołu, dołączona będzie pocztówka z autografem.

Źródło: https://www.facebook.com/lAfterParty

Okładka płyty formacji AFTER PARTY pt. „Tylko Ona Jedyna”

Promocja płyty sprawiła, że grupa stała się aktywna w telewizji. W niedzielę, 23 czerwca, w ITV razem z Ivanem Komarenko AFTER PARTY wystąpiła w programie „Disco Tour” u Olgi Olesek, w którym pokazane były zdjęcia ze stołecznego klubu Mirage. Dowiedzieć się z niego można było m.in. tego, że zespół na jesieni planuje trasę koncertową w USA.

Z kolei, 23 czerwca w Facebooku pojawiła się informacja, że zespół nagrywa program „Disco Power” stacji TV.DISCO, w którym prowadzącym jest Krystian Pudzianowski z formacji PUDZIAN BAND.

Źródło: https://www.facebook.com/lAfterParty

AFTER PARTY podczas zdjęć do programu „Disco Power” stacji TV.DISCO

Ostatnio mogliśmy się dowiedzieć z fan-page’a grupy, że z piosenką „Tylko Ona Jedyna”, do której klip na portalu YouTube bije rekordy popularności notując w ciągu 8 tygodni ponad 2 mln odsłon, zespół wystąpi na imprezie „Disco Hit Festival Kobylnica 2013”, z którą to piosenką będzie walczył o tytuł „Hit Lata 2013”.

Na koniec dodam, że na sam czerwiec zespół ma zaplanowane 23 koncerty, co jest ewenementem na polskim rynku muzyki tanecznej.

Źródło: https://www.facebook.com/lAfterParty
https://www.youtube.com/user/AFTERPARTYMUSSIC/videos
https://www.youtube.com/user/TelewizjaiTVOfficial?feature=watch

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

1 komentarz do AFTER PARTY ogłasza mobilizację

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>