AFTER PARTY i klip „Gotuję cały się”

Źródło: http://www.facebook.com/lAfterParty/photos_stream
 

Te wakacje mogą należeć do jednej formacji – AFTER PARTY. Dosłownie przed chwilą ukazał się klip do najnowszego singla pt. „Gotuję cały się”.

AFTER PARTY jest obecnie chyba najintensywniej koncertującą grupą w Polsce, a w dodatku raz po razie zdobywa prestiżowe nagrody na dobrych festiwalach. Ostatnio, 5 lipca, ekipa Patryka zdobyła tytuł „Hit Lata 2013” utworem „Tylko Ona Jedyna” na festiwalu w Kobylnicy.
Kadry z klipu do utworu pt. „Gotuję cały się” (na górze i u dołu)

Teraz wypuszcza singiel „Gotuję cały się” o niespotykanej energii i – jak mi się wydaje – lepszy od Hitu Lata z Kobylnicy.

Klip do piosenki „Gotuję cały się” wyprodukowała Yoko Film, tekst, muzyka, mastering i wokal utworu są autorstwa Patryka Pegzy, lidera AFTER PARTY, remiksem zajął się DJ Crash.
Kadry z klipu do utworu pt. „Gotuję cały się” (na górze i u dołu)

Jak opowiada na mini-wstępie Patryk, klip został zrealizowany na Mazurach w okolicach Giżycka, a w rolę dziewczyn z klipu wcieliły się przepiękne modelki: Marta, Sylwia i Marika.

Zobaczcie te letnie scenerie, jacht, błękit jeziora, szalejących i wirujących chłopaków i, co najważniejsze, gorące dziewczyny, budzące pragnienia, kuszące niczym narkotyk, czysta chemia i perfekcja ciała, oj, to będzie z pewnością hit tego lata!

Źródło: https://www.youtube.com/user/AFTERPARTYMUSSIC?feature=watch

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

3 komentarzy do AFTER PARTY i klip „Gotuję cały się”

  1. a a pisze:

    jak nazywają się te modelki

     
  2. Przwmysław Walkiewicz pisze:

    a ta w tym ruzowym tym takim ruzowo bodaaj sie terz czarny to kto to

     

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>