AFTER PARTY i “Jesteś moim przeznaczeniem”

After Party i "Jesteś moim przeznaczeniem"
 

17 stycznia 2013 roku zespół After Party kręcił swój najnowszy, trzeci wideoklip pt.: „Jesteś moim przeznaczeniem”. Już cztery dni później na swoim Fan Page’u na Facebooku zespół publikuje zdjęcia z planu. Widać na nich wnętrze luksusowego hotelu oraz interesującą aktorkę, która z pewnością zagra tytułową rolę. Z pewnością także symbolicznym przedmiotem najnowszego teledysku będzie biżuteria w postaci kłódki i kluczyka, które na zdjęciu trzymane są każde na ręce kobiety i mężczyzny, co znaczyć może dopasowanie i połączenie dwóch „połówek”.

After Party i "Jesteś moim przeznaczeniem"

Źródło: http://www.facebook.com/lAfterParty

Już 23 stycznia 2013 roku pojawia się wyczekiwany teledysk do singla „Jesteś moim przeznaczeniem”. Rzeczywiście, motywem przewodnim jest klucz i kłódka. Ona ma kłódkę, on klucz. Czy się spotkają? Czy przeszkodzi im ktoś trzeci? Spotykają się jakby byli sobie przeznaczeni, a na dowód mają dopasowane: kłódkę i klucz. Przypomina mi to pewien mit z „Uczty” Platona, i pewnie coś w tym prawdy jest, że gdzieś po świecie chadzają dwie połowy tego samego, i tylko wtedy, gdy się spotkają i zakochają, to będą na zawsze razem. Ale, by do tego doszło, potrzeba wiele. Nam wystarczy najnowsza piosenka After Party – „Jesteś moim przeznaczeniem”.


Źródło: http://www.facebook.com/lAfterParty

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>