ADAMO nagrywa w studio

DCIM100MEDIA
 

Są takie chwile w życiu autora tekstów, kiedy sobie uświadamia, że jego teksty są czytywane, są takie chwile, kiedy zdaje sobie sprawę, że ma jakiś, choćby najmniejszy, na rzeczywistość wpływ.

Tak też się stało w przypadku mojego artykułu pt. ADAMO i utwór “Zatańczysz mała” z 21 marca br. opublikowanego na naszej stronie, w którym padły słowa:

Musimy pamiętać, że disco polo to nie tylko blichtr, wielkie festiwale, telewizyjne studia i czerwone dywany gal, ale i to również „artyści chodnikowi”, nierzadko półprofesjonalni, którzy nie mając dostępu do profesjonalnego studia, wielkich zasobów, promotorów i wszelakiej maści układów tworzą sobie muzykę w zaciszu domowym, tak, jak im dyktuje serce, koncept, i na tyle, na ile im pozwala talent.

Adamo potraktował te słowa jako wyzwanie, jako rękawicę rzuconą rycerzowi, albo inaczej, jako malutką sugestię, by spróbować więcej, by wyjść na szeroką wodę profesjonalizmu i pokazać się z najlepszej strony.

Wczoraj Adam napisał do mnie, że artykuł z marca nakłonił go do wejścia do studia! w Rzeszowie i nagrania bardziej profesjonalnej wersji utworu “Zatańczysz mała”.

Ale to nie wszystko. W planach Adama Progorowicza i jego ekipy jest wzięcie udziału w produkcji profesjonalnego klipu, który już wkrótce powstanie w Rzeszowie. Czekamy z niecierpliwością na wieści o postępach prac i na Wasze opinie o piosence!

Zapraszam do wysłuchania nowej, studyjnej wersji piosenki pt. “Zatańczysz mała”:

Adamo Zatańczysz mała

Źródło: Adamo

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>