6. pojedynek Walk Gladiatorów wygrywa JORRGUS z klipem do piosenki pt. „Jesteś”! [podsumowanie]

Walki Gladiatorów
 

Oto przed Wami wyniki ostatniego pojedynku z serii Walk Gladiatorów. Zanim jednak ogłoszę zwycięzcę, chciałbym krótko podsumować całą serię zmagań. Otóż zostało stoczonych sześć pojedynków Walk Gladiatorów, w tym walczyło dwanaście klipów czołowych polskich wykonawców muzyki dance i disco. Mogliśmy podziwiać zmagania takich gwiazd, jak: ANDRE, FASTER, PUDZIAN BAND, TOMASZ NIECIK, SPIKE, EFFECT, LONG & JUNIOR, AFTER PARTY, SOLEO, MAXX DANCE, JORRGUS oraz EXTAZY. Głosowanie na każdą parę trwało po nieco ponad dwa i pół miesiąca, i zmieściło się w przedziale czasowym od 10 marca do 5 lipca 2013 roku. W sumie zostało oddanych aż 875 głosów!

Oto poszczególni zwycięzcy:

1. pojedynek: ANDRE i „Urodziny u Haliny”;
2. pojedynek: TOMASZ NIECIK i „Lovelas”;
3. pojedynek: EFFECT i „Uciekam od żony”;
4. pojedynek: AFTER PARTY i „Bujaj się”;
5. pojedynek: SOLEO i „Kocham blondynki”;
6. pojedynek: JORRGUS i „Jesteś”.

A zatem, jak już wiecie, szósty pojedynek Walk Gladiatorów wygrał JORRGUS z klipem do piosenki pt. „Jesteś”. Głosowanie na Gladiatorów tej walki trwało od 14 kwietnia 2013 roku do 5 lipca 2013 roku. Łączna liczba oddanych głosów wyniosła dokładnie 200. Na Jurka Szuj z formacją JORRGUS i „Jesteś” głosowało 122 razy, zaś na Kamila Chludzińskiego z EXTAZY i „Buzi to za mało” oddano 82 głosy.

Sędziowie w postaci Gości portalu IDP wskazali na zespół JORRGUS z klipem do piosenki pt. „Jesteś” oddając 60 % głosów; troszkę poobijany EXTAZY otrzymał 40 % głosów.

Zobaczcie tabelę wyników:

Zwyciezca szóstego pojedynku Walk Gladiatorów

Wychodzi na to, że prawdziwie i głębiej poznał kobietę Jurek Szuj, który wie, że to stworzenie łączące w sobie same sprzeczności. Kobietę naprawdę zrozumiesz tylko wtedy, kiedy dojdziesz do wniosku, że jej w ogóle nie rozumiesz. No cóż, taka to kobieca natura, i my, faceci, musimy się z nią zmagać, ją poznawać. Nie poznał jej dostatecznie Kamil Chludziński, który dał się zdominować kobiecie i przystanął na odkryciu, że jest bestią. Tak, to prawda, ale i nieprawda. Każda bestia jest i miłym kocięciem, trzeba tylko wiedzieć, czego chce, gdzie połechtać, co powiedzieć, a wtedy męskie zmagania z drugą połową będą przynajmniej trochę lżejsze i przyjemniejsze.

F.A. Cup Trophy

Źródło: http://flic.kr/p/91xYmM


Puchar Walk Gladiatorów wędruje w ręce zespołu JORRGUS; na zdjęciu puchar wręcza nasza IDP-owa Wodzianka

Zwycięzca szóstego, ostatniego w tej serii Walk Gladiatorów pojedynku: JORRGUS i „Jesteś”:

Źródło: http://www.youtube.com/user/jorrgus?feature=watch

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>