5. pojedynek Walk Gladiatorów wygrywa SOLEO z klipem do piosenki pt. „Kocham blondynki”!

Walki Gladiatorów
 

Piąty pojedynek Walk Gladiatorów dobiegł końca. Czas głosowania trwał od 7 kwietnia 2013 roku do 28 czerwca 2013 roku. Łączna liczba oddanych głosów wyniosła 130. Na SOLEO głosowało 91 razy, zaś na MAXX DANCE tylko 39 razy.

Sędziowie w postaci Gości portalu IDP wskazali na SOLEO z klipem do piosenki pt. „Kocham blondynki” oddając 70 % głosów; mocno pokiereszowany MAXX DANCE otrzymał 30 % głosów.

Zobaczcie tabelę wyników:

Zwycięzca piątego pojedynku Walk Gladiatorów

Tym samym Goście portalu IDP stwierdzili w przeważającej większości, że w przypadku podrywu nie ma sensu na indywidualne zaloty, ale trzeba uderzać do kobiet w ogólności. Strategia MAXX DANCE, która opierała się na rzuceniu wszystkich swoich uwodzicielskich atutów na jedną „ofiarę” nie sprawdziła się. Trzeba być w jednej osobie podrywaczem i dyplomatą, który wie, że prawdziwy amant wypowie słodko-słodkie słówka tak, że i blondynki zauroczy, i szatynki połechta, i rude zaskoczy, a na koniec brunetki tak zbajeruje, że któraś na pewno się skusi i odda to, na czym mu najbardziej zależy. Podsumowując, pewne siebie MAXX DANCE i „Chodź Skarbie” poległ na polu bitwy, a cukierkowe SOLEO i „Kocham blondynki” zdobyło laur zwycięstwa i pozostanie w naszych sercach na zawsze.

F.A. Cup Trophy

Źródło: http://flic.kr/p/91xYmM

Puchar Walk Gladiatorów wędruje w ręce SOLEO; na zdjęciu puchar wręcza nasza IDP-owa Wodzianka

Zwycięzca piątego pojedynku Walk Gladiatorów: SOLEO i „Kocham blondynki”:

Źródło: http://www.youtube.com/user/MusicSoleo?feature=watch

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>