3. pojedynek Walk Gladiatorów wygrywa EFFECT z klipem do piosenki pt. „Uciekam od żony”!

Walki Gladiatorów
 

Kolejny, trzeci pojedynek bezwzględnych i mrocznych Walk Gladiatorów się zakończył. Czas głosowania trwał od 24 marca 2013 roku do 14 czerwca 2013 roku. Łączna liczba oddanych głosów wyniosła 125. Na Roberta Klima z formacji SPIKE głosowało 54 razy, ale to Marek Biedrzycki, lider formacji EFFECT, może cieszyć się ze zwycięstwa, bowiem uzyskał 71 głosów.

Sędziowie w postaci Gości portalu IDP nieodwołalnie wskazali na EFFECT z klipem do piosenki pt. „Uciekam od żony” oddając 57 % głosów; lekko obity SPIKE z klipem „Ale ja nigdy nie …” otrzymał 43 % głosów.

Zobaczcie tabelę wyników:

Zwycięzca trzeciego pojedynku Walk Gladiatorów

Wychodzi na to, że każde ogarnięcie się cenione jest przez Czytelników IDP, to przed zawarciem głębszej znajomości, jak i to, które znajomość kończy. Tylko nieznacznie większa ilość głosujących wyszukuje problem w związku po stronie żony, a więc kobiety, i bardziej jest im bliższe rozwiązanie problemów przez spontaniczną eskapadę w ciemną noc, która swój finał będzie miała w klubie wśród przygodnych znajomości będących efektem flirtu.

F.A. Cup Trophy

Źródło: http://flic.kr/p/91xYmM

Puchar Walk Gladiatorów wędruje w ręce Marka Biedrzyckiego z formacji EFFECT; na zdjęciu puchar wręcza nasza IDP-owa Wodzianka

Zwycięzca trzeciego pojedynku Walk Gladiatorów – EFFECT i „Uciekam od żony”:

Źródło: http://www.youtube.com/user/EFFECTowni?feature=watch

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>